דוח שנתי למס הכנסה

  1. שכירים בעלי נתונים או הכנסות מיוחדות, בעלי עסקים, לרבות עוסקים פטורים ומורשים – חייבים בדיווח שנתי לרשויות המס.
  2. הדוח חייב להיות מוגש באופן מקוון עבור שני בני הזוג במידה והמדווח נשוי/ה. הוא חייב לכלול את כל הדיווחים, לרבות דיווח מכול מקורות ההכנסה בארץ ובחו"ל לפי כל הפרמטרים המוגדרים על פי חוק, על מנת שהמיסוי יהיה נכון ומינימלי!
  3. ב Finco, אנו נבדוק את נתוניכם, נאסוף עבורכם את כל הטפסים, נערוך ונגיש את הדוחות, נעדכן אתכם באופן אישי, וכך בעיקר נחסוך לכם זמן וכסף.
  4. צוות המומחים המקצועי שלנו, יועצי מס ואנשי שירות בעלי ותק וניסיון רב בעולם המיסוי ילוו אותך באופן אישי עד למציאת הפתרון המלא שיביא למיצוי ההתחייבויות והזכויות המגיעות לך.

חשוב לדעת!

אי ידיעה אינה פוטרת מאחריות איחורים!

אי הגשת הדוח או שגיאות במילוי הדוח, עשויים לגרום לסנקציות כבדות מצד רשויות המס!

על מנת לעודד הגשה מקצועית ובזמן, מס הכנסה הגדיר את ההוצאות הכרוכות בעריכת דוחות המס כהוצאה מותרת לניכוי – גם לעצמאי וגם לשכיר.

אשמח שתיצרו עימי קשר

אשמח שתיצרו עימי קשר

כיצד ניתן לדעת מהן חובות הדיווח שלי?

באתר מס הכנסה, הינך יכול לבדוק את סוג התיק שבבעלותך נכון להרגע הזה, בעזרת שליפת אישור מס ניכוי במקור. לכל סוג עסק יש סוג תיק אחר ומכן גם חובות דיווח אחרות. להלן לינק לבדיקת סוג תיק במס הכנסה

לאחר מכן, ניתן לבדוק את חובת הדיווח שלך לפי סוג העסק, באתר – "כל זכות" בקישור הבא: לינק לאתר כול זכות

בכל מקרה הכי טוב ובטוח לבדוק דרך יועץ מס מייצג, אשר זוהי המומחיות שלו. ביכולתו לבדוק את הנתונים שלך בזמן אמת ואת הדרישות מול מערכת שע"מ של מס הכנסה וביטוח לאומי

צור קשר

    FinCo מחויבים לתוצאות עבורך